
energetische pijn. sinds het begin van mijn ontwaking ben ik dit gaan ervaren. en het begrijpen hiervan was een hele reis.
het komt altijd in de nacht. zo ook de eerste keer. ik werd wakker van een pijn. het kwam op, intensiveerde zich en trok een spoor door mijn rootchakra. een soort wolk van energetische pijn dat zich verplaatste. eerst vaginaal, dan anaal en dan trok ‘t vervolgens door naar mijn stuitje. de pijn was niet te harden. voelde als een verkrachting. ik lag te kronkelen in bed, gaf beweging aan mijn bekken in de hoop dat ‘t afzwakte. zonder resultaat. een half uur duurde het. daarna zwakte het langzaam af. het ‘nazeuren’ hield echter nog dagen aan rondom mijn stuit. en de plek bleef warm aanvoelen.
mijn allereerste gedachte destijds was een donkere entiteit. dus met alle liefde en intentie heb ik deze naar het licht proberen te sturen. maar dat was ‘t niet. ik heb gedacht aan vorige levens. of ik misschien verkracht ben en dit mocht gaan healen. deed een sessie op mezelf, maar dit resoneerde niet. bovendien, ‘t kwam gewoon terug. telkens in de nacht, telkens ruim een half uur tot uur.
ben een keer op blote voeten door de tuin gaan lopen, midden in de nacht. diep ademen en deze energie naar de aarde proberen af te voeren. maar hierbij ervaarde ik een enorme misselijkheid.
ik heb ‘t willen negeren. dus meteen zodra ‘t opkwam en net voordat ‘t echt intensiveerde, ben ik opgestaan en naar de wc gegaan. in de hoop ‘t voor te zijn. maar de intensiviteit kwam vervolgens óp de wc. ik ging bijna out van de pijn. kon in dat half uur niet meer opstaan.
ik kwam er niet mee verder. verzweeg dit voor mijn directe familie. want zelfs in mijn spirituele omgeving waar ik hulp zocht, had niemand hier van gehoord.
ik heb dit nu een keer of 10 ervaren. soms zitten er maanden tussen, soms een paar weken. soms maar 10 dagen. maar op een gegeven moment is me iets gaan opvallen. in de dagen na deze pijn, ging ik hoger in trilling, in bewustzijn. ik kreeg dan meer spontane activaties en ging meer energie voelen en meer helderzien. ik begon in te zien dat het een soort hele grote activatie is. en een voorbode van verdere belichaming in de daaropvolgende dagen.
ik was ‘t zelf. niks geen trauma uit een vorig leven. niks geen entiteit. it is all me. ik ervaar en voel het als pijn. in mijn menszijn. maar het is daadwerkelijk een verdere belichaming van mijn eigen energetische kracht, van mijn eigen kernfrequentie, van mijn multi dimensionale hogere zelf.
ik weet nu, dat als zich dit voordoet, er weer iets aankomt. dat ik mijn eigen kracht meer ga voelen. in welke vorm dan ook. voelen, ruiken, zien. het is een upgrade. naar meer van mezelf.
ik kan het nu accepteren. omarmen. de ervaring van pijn is hiermee niet weg, maar wel hoe hiermee om te gaan. ik blijf in bed, omarm de pijn, probeer mijn lichaam zoveel mogelijk te ontspannen, blijf goed doorademen en ben dankbaar voor ‘t ontvangen, van more of me, dat zich in de dagen daarna meer zal openbaren.





